X
Software Functionality Revealed in Detail
We’ve opened the hood on every major category of enterprise software. Learn about thousands of features and functions, and how enterprise software really works.
Get free sample report

Compare Software Solutions
Visit the TEC store to compare leading software solutions by funtionality, so that you can make accurate and informed software purchasing decisions.
Compare Now
 

 business catalog builder software


Küçük ve Orta ölçekli işletmeler için insan Kaynakları
Bir küçük ve orta ölçekli işletmeler (SMB) bir büyük kuruluş ayırt birçok özelliklerinden biri, çalışanların sayısıdır. Küçük kabul edilir bir iş 100 kişiye

business catalog builder software  insan kaynaklar,dis kaynak,SMB

阅读更多……


浏览RFP模板

TEC RFP模板为超过40个类别的软件罗列了数以千计的特性和功能。获取行业中最全面的要求/功能列表。

现在就浏览
比较软件解决方案

以成千上万的特点和功能为依据,一对一地比较各种领先的解决方案。 TEC比较报告给你比你所能发现其他任何地方都更详细的资料。

现在就比较

客户关系管理(CRM) 软件评估报告

This comprehensive, customer relationship management (CRM) Software Evaluation Report covers the full range of CRM functionality. Modeled especially to help clients requiring modern B2B or B2C solutions, it covers marketing automation, sales force automation, customer service and support, partner management, contract management and creation, project and team management, Internet sales, e-mail response management, analytics, and important technical criteria. 

Start Now

文档关于 » business catalog builder software

CRM的选择:当一盎司的预防胜过一磅的治疗 第一部分:CRM选型挑战


两个IT决策者面临选择的CRM软件包时,面临的最大挑战是:第一,有一个全面的了解其功能和技术要求和第二​​,确定最适合他们要求的供应商。本文将重点确定,使业务流程所需的功能和技术,以及如何将供应商的产品进行比较,一旦这些要求已被记录在案。

business catalog builder software   阅读更多……

DELTEK,我们几乎不知道叶:新DELTEK在2011年洞察


Deltek已一个软件供应商,它的工作承诺(及以上),但该公司及其产品,专注于政府承包,从来没有相关的“酷”和“令人兴奋”。一年可有什么区别!技术评估中心(TEC)的首席分析师PJ雅科夫列维奇报道Deltek已做的变化,并谈到有关其战略的一些顶级高管。

business catalog builder software   阅读更多……

EAM, CMMS karşı: Şirketiniz için Hangisi Uygundur


Girişim varlık yönetimi (EAM) yazılım ve bilgisayarlı bakım yönetim sistemleri (CMMS) giderlerini azaltmak ve gelirlerini artırmak için gerçekçi bir şekilde başlıkları çekmeye devam ediyor. İlk olarak, göre onarım ve servis bölümleri stok yeterli düzeyde korumak ekipman kullanımı zaten sınırlı fonlar sadece yanlış bir güvenlik hissi elde etmek için over-allocated önlemek tahmin. Ayrıca, bir etkili önleyici bakım programı ekipman kullanımı ve özellikle bir exorbitantly pahalı ekipman yedek bir no-seçeneği olduğunda başarılabilir üretim programları etkinleştirme, kullanılabilirlik geliştirmek sırasında ekonomik kere depresif. Ürün kalitesi gibi müşteri tabanını genişletmek, bu çok hizmet standartları için geçerlidir.

business catalog builder software   阅读更多……

建立企业架构治理


本文讨论了围绕实施架构治理的问题,什么是可行的办法,建立有效的治理流程。

business catalog builder software   阅读更多……

所有这个基准的东西,反正什么?


厂商喜欢引用他们的产品资料,新闻稿,和任何地方,他们认为有人会用数字来作出购买决策的基准。但什么基准的意思是,哪些真的无所谓吗?

business catalog builder software   阅读更多……

AuraPortal:BPM卖方值得一试


AuraPortal,新的业务流程管理(BPM)的供应商,提供了一个解决方案,创建业务流程执行模型,而不需要重编程。在这篇文章中,首席分析师PJ雅科夫列维奇内给供应商的发展战略和BPM套件的模块范围广泛,讨论如何系统的差异化特性满足其客户的多样化需求。

business catalog builder software   阅读更多……

DELTEK其选定的一些领域仍然主 第三部分:公司背景和市场策略


管理DELTEK的创始人,该公司在20世纪80年代后期,扩大的客户集中到商业部门取得了巨大成功。 1991年开始,DELTEK配置其软件的大客户。一个关键增长战略DELTEK的已自2001年以来,向它的客户提供额外的前端办公软件应用。

business catalog builder software   阅读更多……

建筑利基


采样器最近利基电子商务网站。

business catalog builder software   阅读更多……

BI Yazılım Uygulaması Başarı: İnsan Faktörü


Biz giderek doğru iş zekası (BI) uygulama ya da iş analizi (BA) aracının kullanılmasının yararları hakkında işitme konum. Biz ne kadar iyi veya tam BI uygulama olabilir ve onlar neredeyse bir hızda veri yönetimi sorunlarımızı çoğunu çözebilir nasıl duydum. Biz kolayca bir BI uygulama bize bizim iş üzerinde tam kontrol sağlamak ve daha fazla ve daha iyi bilgi üreterek bizim veri varlıkları yatırım (ROI) artırmak yardımcı olacaktır eminiz — daha iyi kararlar lider ve iş performansını artırma.

business catalog builder software   阅读更多……

BT Yönetimi ve Gelistirilmesi


IT Yönetimi ve Geliştirme iş alanı, şirketlerin operasyonel, taktiksel ve stratejik yeteneklerini iyileştirmeleri amacıyla IT altyapısını anlamak, kullanmak ve yönetmek için gerekli olan araç ve kaynakların geliştirilmesi üzerine odaklanmıştır. IT Yönetimi ve Geliştirme için kullanılan araçlar şirketlerin IT altyapılarının kalitesini ve etkinliğini kontrol etmelerine ve ölçmelerine ve de yazılım ve donanım geliştirme görevlerini yönetmelerine yardımcı olabilir.

IT yönetimi ve geliştirme ile ilgili zorluklar, ürün ve teknolojileri geliştirmek için sürekli araştırma ihtiyacı, yatırım getirisini (ROI) artırmak için iş ve hizmet modelleri geliştirme ihtiyacı, ve gerektiğinde IT yönetimi ve geliştirmenin dış kaynaklardan temin edilmesi etrafında döner.

business catalog builder software   阅读更多……